Житлові комплекси – переваги та недоліки

Необходимо знать как выбрать житлові комплекси – переваги та недолікиКвартири в житловому комплексі — чудова альтернатива стандартним одиночним будинкам. У Києві будується понад 300 ЖК, які покликані полегшити життя своїм мешканцям. Поговоримо про основі переваги квартир у житлових комплексах.

Плюси ЖК

Квартири в житлових комплексах поступово витісняють вторинний ринок нерухомості. Більшість забудовників надають перевагу саме ЖК, щоб забезпечити житлом якомога більше людей. Крім того, є й інші переваги таких квартир:

HashFlare
  • Закрита територія характерна для більшості житлових комплексів. Увійти на територію можна лише маючи спеціальний ключ. Це робить ваше житло безпечним і значно зменшує ризики крадіжок.
  • Розвинена інфраструктура всередині комплексу – нерідко забудовник ще на етапі проектування планує будівництво торгового центру, салонів краси та фітнес-клубів. До того ж до складу найбільш розвинених ЖК входять приватні дитячі садки та школи.
  • Камери відеоспостереження, щоб зробити ваше проживання ще більш комфортним та безпечним.
  • Облаштування ландшафту – забудовники беруть на себе влаштування парків та скверів, а також ландшафтний дизайн прибудинкових територій.

Недоліки

Найбільшим недоліком квартир у житлових комплексах, про який говорять більшість покупців, – це ціна. Вона на 15-20% вища за ціни на житло на вторинному ринку. На рівень ціни впливають багато факторів. Найважливішими серед них є розташування будинку, а також його клас. Квартири в центрі Києва коштують дорожче, натомість ритм життя центральних районів підходить не кожному. Багато українців хочуть після робочого дня відпочити у спокійні атмосфері. Для таких існують спальні масиви.

Клас, до якого належить будинок також впливає на вартість житла. Квартири класу «економ» та «комфорт» обійдуться покупцеві дешевше. А от за «бізнес» та «еліт» доведеться доплатити. Найдешевший варіант – «економ-плюс» та «комфорт-стандарт». До цього класу належать як однокімнатні, так і дво- та трикімнатні квартири. Тож, обирати є з чого.

Який столичний житловий комплекс обрати?

Враховуючи кількість уже готових ЖК та тих, які ще на етапі будівництва, ви маєте широкий вибір. Виберіть ті фактори, які матимуть вирішальне значення для вас у виборі житлового комплексу. Для одних – це локація, для інших – інфраструктура, третіх приваблюють додаткові послуги, що надає забудовник. Детальніше про покупку квартир в київських ЖК читайте на сайті http://malahyt.com.ua/ua/apartments/.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

nineteen − 4 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: