Як самій вибрати квартиру

Як самій вибрати квартиру Більшість людей не хочуть купувати квартиру на першому чи останньому поверхах. Значні переваги квартир на високих поверхах полягають у більшій кількості сонячного світла, в красивих пейзажах з вікна, у відсутності шуму з вулиці, в чистому повітрі. Більше того — ніхто не буде дивитися в Ваші вікна, ходити по головах, топити зверху.

Але останні поверхи не користуються величезним попитом, оскільки можуть виникнути проблеми з дахом. Адже старі дахи загрожують протіканням, внаслідок якого в квартирі стає дуже сиро і на стінах може з’явитися грибок. Нижні поверхи вважаються комфортними для людей похилого віку, для сімей з маленькими крихтами, яким підкорювати висоту буде дуже складно, якщо немає ліфта. Але в той же час, будьте готові до того, що перші поверхи можуть принести неприйнятні сюрпризи — підвищену вологість, холод, грюкання дверей, непривабливий вигляд з вікон.

HashFlare

При всьому цьому, може бути ризик несанкціонованого проникнення в будинок невідомих особистостей, після чого доведеться ставити грати на вікна. А чого тільки варта шум, пил, комарі та інші неприйнятні запахи з вулиці, які також можуть стати Вашим надбанням в тому випадку, якщо Ви вирішили придбати житло на нижніх поверхах. Вирішуйте самі, на якій висоті Вам більш комфортно.

Найкращим варіантом вважається, звичайно ж, золота середина — це поверхи з третього і по передостанній. ЖК «Традиція» здійснює продаж квартир в новобудовах Києва http://tradicia.kiev.ua/ua/conditions/terms-of-sale/ і Ви маєте чудову можливість вибрати розкішну квартиру для проведення в ній подальшого життя.

Якщо Ваші фінансові можливості дозволяють, то Ви можете придбати найбільш вподобану квартиру з готовим ремонтом, в’їхати в неї і не ламати собі голову переробками. Але в той же час, Ви повинні розуміти, що зовні все може виглядати красиво, акуратненько і рівненько, але в підсумку можна виявити прогнилі труби, цвіль, яка вміло прихована за шпалерами і подібні неприйнятні дрібниці.

Тому потрібно дивитися уважно, щоб не платити додатково за ремонт двічі. Якщо у Ваших планах — ремонт у новій квартирі, то не варто розщедрюватися на житло з якісним євроремонтом для того щоб потім все виносити, валити і робити по-новому. Віддавайте перевагу варіанту без ремонту. Якщо Ви вирішили придбати квартиру на вторинному ринку, то подумки уявіть її порожньою, щоб Вам вдалося оцінити її обсяг, прикинути приблизно витрати на відповідний ремонт.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

3 × 2 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: