Найкращі офісні приміщення у Львові в комплексі «Оптіма Плаза»

Найкращі офісні приміщення у Львові в комплексі «Оптіма Плаза»«Оптіма Плаза» – це один з найкращих, на сьогодні, офісних-комплексів у місті Львів. Головною його перевагою є те, що він пропонує дійсно хороші приміщення по середньостатистичним цінам на ринку нерухомості. Дізнатись детальну інформацію стосовно оплати та цін ви можете на офіційному сайт компанії «Оптіма Плаза» – https://optima-plaza.com.ua/kompleks/biznes-park/roztashuvannja/.

В чому все-таки вигода?

Як ми вже говорили, приміщення, які здаються в оренду знаходяться, практично, в ідеальному стані. Крім ремонту в комплексі створено всі умови для комфортної та безпечної роботи людей, а саме:

HashFlare
  • Система вентиляції та кондиціонування може працювати як всієї будівлі так і кожного орендного приміщення окремо. Система клімат контролю дозволяє здійснювати регулювання температури повітря безперебійно протягом всього року. Для комфорту на входах в будівлю додатково встановлені повітряні завіси.
  • Система опалення, яка здійснюється завдяки автономній газовій котельні, яка працює на основі потужних котлів по 500 кВт кожен.
  • Енергозабезпечення всієї споруди цілком відповідає стандартам та вимогам для 2-ої категорії. Додатково є встановлений дизельний генератор з потужністю 300 кВт, який забезпечує безперебійну подачу електроенергії у разі аварійних відключень.
  • Цілодобове забезпечення водопостачанням та водовідведенням. Забезпечується подача гарячої води завдяки автономній газовій котельні, а також сонячних колекторів від надійної компанії «Buderus». В разі аварійного відключення є додатковий запас води, який складає близько 10 м3..
  • Будівля оснащена сучасними системами цифрового телефонного зв’язку. До того ж, на всіх поверхах проведено мережу інтернет з можливістю підключення до системи Wi-Fi.

 

При проектуванні та будуванні офісного центру було враховано абсолютно також все, що стосується безпеки та здоров’я людей. По всім поверхам будівлі встановлена пожежна та охоронна сигналізація, з миттєвим реагуванням. Всередині приміщення оснащені і камерами відеонагляду з функцією збереження запису.

Офісні приміщення від «Оптіма Плаза» – одні з найкращих у Львові. Вони цілком відповідають основним вимогам та стандартам міжнародного класу. Тому якщо ви зупините свій вибір саме на цій компанії, то в результаті залишитесь абсолютно задоволеними!

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

17 − one =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: